صفحه اول | FOUNDA MATE | ETABS MATE |  دانلود  | فعالسازی نرم افزار |  اخبار  | نظر کاربران | مقالات | دیگر نرم افزارها | پشتیبانی | جستجو | تماس با ما | English

Software Activation Price


فروش ویژه پکیج‌‌ حرفه‌ای نسخه جدید نرم افزارهای
ETABS MATE + FOUNDA MATE +
NICA

نسخه جدید نرم افزارها منطبق بر ACI318-19 و ویرایش پنجم مبحث نهم مقررات ملی ساختمان میباشد و نیز با تمامی نسخه‌های نرم افزارهای ایتبس و سیف سازگار میباشند.

 
بمنظور رعایت حال مهندسین گرامی با توجه به شرایط اقتصادی فعلی، افزایش قیمت پکیجها تا رسیدن به قیمت نهایی، بصورت پلکانی انجام خواهد شد.
 

    اکنون بیش از دوازده سال است که ETABS MATE در کنار مهندسین طراح میباشد و در طی این سالها بصورت مداوم مورد توسعه و گسترش قرار گرفته است بگونه‌ای که در حال حاضر به یکی از قدرتمندترین، سریعترین و هوشمندترین نرم‌افزارهای دیتیلینگ سازه‌های بتنی تبدیل شده است و در سازه های بسیار بزرگ و پیچیده زیادی در بسیاری از نقاط دنیا بصورت کاملا موفق بکار گرفته شده که برخی از آنها در تصاویر زیر مشاهده میگردد.

ETABS MATE and Mega-Structures

    قابلیت های حرفه‌ای منحصر بفرد و سرعت بسیار بالای نرم افزارها از یک سو و محیط گرافیکی جذاب، راحت و بسیار کاربرپسند آنها با امکان تعامل بالا با کاربران از سوی دیگر، باعث شده است تا نرم‌افزار مورد استقبال گسترده شرکتهای مشاوره بزرگ و مهندسین پیش کسوت و نیز مهندسین جوان، هم در کشور عزیزمان ایران و هم در پهنه وسیعی از کشورهای آسیایی تا آمریکای جنوبی قرار بگیرد و در فرآیند طراحی هزاران پروژه با مقیاسهای کوچک تا متوسط و صدها سازه با مقیاسهای بزرگ تا بسیار بزرگ و پیچیده بصورت کاملا موفق بکار گرفته شود. و این امر امکانپذپر نبود جز با همراهی و همدلی کاربران فهیم و گرانقدر نرم افزار که همواره پشتیبان ما هستند. به این دلیل جهت سپاسگذاری از اعتماد بوجود آمده، برای مدت محدودی فروش و فعالسازی نرم افزار بصورت ویژه انجام خواهد شد و پس از آن عرضه نرم افزار بصورت معمول انجام خواهد گرفت. در این راستا هزینه فعالسازی نرم افزار در مدت فروش ویژه تا رسیدن به مبلغ نهایی، بصورت پلکانی افزایش خواهد یافت.

 

فروش ویژه نسخه جدید نرم‌افزار ETABS MATE

ETABS MATE - Concrete Detailing Software

ETABS MATE نرم‌افزار حرفه‌ای، قدرتمند، هوشمند و بسیار سریع طراحی جزئیات آرماتوربندی، متره و ترسیم خودکار نقشه‌های اجرایی سازه‌های بتنی شامل ماژولهای پیشرفته و بدون محدودیت دیتیل کننده جزییات تیر، ستون و دیوار برشی

  قیمت نرم افزار با تخفیف فروش ویژه: [190,000,000]  130,000,000 ریال


توجه:
این بسته نرم افزاری شامل ابزارهای حرفه‌ای دیتیلینگ پیشرفته ستونها، دیتیلیگ پیشرفته تیرها بصورت پروفایل طولی و عرضی، دیتلینگ پیشرفته تیرها در پلان، دیتیلینگ پیشرفته دیوارهای برشی بصورت نما و مقطع، ارایه لیستوفرهای بسیار دقیق طبقاتی و کلی سازه، لیست خرید میلگرد و بسیاری امکانات حرفه‌ای دیگر میباشد و هیچ محدودیتی در تعداد طبقات یا تعداد المانها و مساحت پرژه ندارد و با تمامی نسخه‌های نرم افزار ایتبس سازگار میباشد.

فروش ویژه نسخه جدید نرم‌افزار FOUNDA MATE

FOUNDA MATE Foundation Slab Detailing Software

FOUNDA MATE نرم‌افزار حرفه‌ای، قدرتمند، هوشمند و بسیار سریع طراحی جزئیات آرماتوربندی، متره و ترسیم خودکار نقشه‌های اجرایی دالهای بتنی و فونداسیون

  قیمت نرم افزار با تخفیف فروش ویژه:  [100,000,000]  75,000,000 ریالتوجه:
این بسته نرم افزاری بدون هیچگونه محدودیتی شامل ابزارهای حرفه‌ای دیتیلینگ پیشرفته فونداسیون و دالهای بتنی میباشد و با تمامی نسخه‌های نرم افزار سیف سازگار میباشد و همچنین قابلیت هوشمند بهینه سازی اقتصادی میلگردهای تقویت، براساس شکل دیاگرام فولاد را نیز دارا میباشد.

فروش ویژه پکیج حرفه‌ای ETABS MATE + FOUNDA MATE

با خرید پکیج حرفه‌ای نرم‌افزارهای ETABS MATE و FOUNDA MATE برای طراحی جزییات آرماتوربندی، متره و ترسیم خودکار نقشه‌های اجرایی تیر، ستون، دیوار برشی، دال و فونداسیون، میتوانید از تخفیف بیشتری بصورت زیر بهره مند شوید:

  قیمت پکیج ETABS MATE + FOUNDA MATE حرفه‌ای:  [290,000,000]  163,000,000 ریال


توجه:

این پکیج حرفه ای، شامل نرم‌افزارهای ETABS MATE و FOUNDA MATE میباشد و با تمامی مشخصات و ابزارهای حرفه‌ای درج شده در دو قسمت بالا ارائه میگردد.

فروش ویژه نرم افزار NICA Engineering Evaluator


Nica Engineering Evaluator مجموعه‌ای حرفه‌ای از ابزارهای مفید مهندسی، طراحی، ریاضی و محاسباتی در قالب یک ماشین حساب مهندسی بسیار زیبا و کاربردی با قابلیتهای ویژه.


  قیمت نرم افزار با تخفیف فروش ویژه :  [10,000,000]  7,000,000 ریال

 

فروش ویژه پکیج حرفه‌ای ETABS MATE + FOUNDA MATE + NICA


با خرید پکیج حرفه‌ای نرم افزارهای ETABS MATE و FOUNDA MATE  و Nica Engineering Evaluator بصورت همزمان میتوانید از تخفیف بیشتری بصورت زیر بهره ببرید:


  قیمت پکیج حرفه‌ای کامل سه نرم افزار :  [300,000,000]  165,000,000 ریال

توجه:
این پکیج ویژه، شامل نرم‌افزارهای ETABS MATE ،FOUNDA MATE و NICA Engineering Evaluator با تمامی مشخضات و ابزارهای حرفه‌ای درج شده در قسمتهای بالا میباشد.
 

 

نحوه پرداخت هزینه فعالسازی:

هزینه فعالسازی نرم افزار طبق جدول بالا میبایست به یکی از روشهای زیر واریز گردد و سپس اطلاعات پرداخت در فرم فعالسازی نرم افزار وارد گردد.


   شماره کارت:  1603 - 6195 - 1211 - 6274
   شماره حساب: 1 - 2585158 - 800 - 2305
   بانک: اقتصاد نوین
   بنام: محمد مهدی اسلامیزاده

توجه:
درصورت وجود محدودیت سقف انتقال وجه، شما میتوانید وجه فعالسازی را از طریق دو کارت مختلف واریز نمایید و در فرم ثبت نام چهار رقم سمت راست هر دو کارت را در قسمت شماره کارت وارد نمایید و یا قسمت باقیمانده وجه فعالسازی را بعد از ساعت دوازده شب واریز نمایید و در قسمت تاریخ و ساعت فرم فعالسازی زمانهای هر دو تراکنش انجام شده را مرقوم فرمایید.

 

 

نحوه فعالسازی نرم افزار:

     پس از دانلود نرم افزار و نصب آن برروی کامپیوتر مورد نظر، نسخه آزمایشی نرم افزار بروی کامپیوتر شما فعال خواهد شد. در این حالت میتوانید قابلیتهای نرم افزار را توسط باز کردن فایل Demo Sample مشاهده نمایید و به ارزیابی عملکرد قسمتهای مختلف نرم افزار بپردازید. در صورت رضایت از عملکرد نرم افزار و تمایل به فعالسازی کلیه توابع و تبدیل آن به نسخه کامل، میبایست نرم افزار خود را رجیستر نمایید. برای رجیستر کردن نرم افزار میبایست یک کد فعالسازی یا Activation Code خریداری گردد.

توجه داشته باشید که License ID نرم افزار برای هر کامپیوتر منحصر به فرد است و با نصب مجدد یا ارتقاء ویندوز و یا فرمت نمودن کامپیوتر تغییر نخواهد کرد. به عبارت دیگر در صورتی که ویندوز خود را دوباره نصب نمایید و یا کامپیوتر خود را فرمت نمایید هیچ مشکلی نخواهید داشت و با همان فعالساز قبلی میتوانید از نرم افزار خود استفاده نمایید و احتیاجی به خرید مجدد کد فعالسازی نخواهید داشت. بنابراین ابتدا فایل نصب نرم افزار را از طریق همین وب سایت دانلود نمایید و آن را روی کامپیوتر مورد نظر خود نصب نمایید و سپس به فعالسازی نرم افزار اقدام فرمایید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی رجیستر کردن نرم افزار و تکمیل فرم فعالسازی از لینک زیر استفاده نمایید:

ثبت نام و خرید پکیجهای نرم افزاری


 

 
   WARNING


توجه:
کلیه حقوق معنوی و مادی نرم افزار طی شماره ثبت 10/1000
 و شماره شناسنامه 032638-04338-8 از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز شماره شناسایی 204933 شورای عالی انفورماتیک کشور تحت پوشش قانون "حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم افزارهای رایانه ای" مصوب 1379/10/4 مجلس شورای اسلامی و بخش چهار آیین نامه اجرایی قانون مذکور، میباشد و هرگونه کپی برداری و یا استفاده غیر مجاز از آن پیگرد قانونی خواهد داشت. مشاهده اسناد مربوطه و اطلاعات بیشتر...

 

 

 


 

 


  FARASA Engineering Group Logo

    © 2012 - 2024  FARASA Engineering Group.   All Rights Reserved.
    farasaeg.ir is a registered trademark of FARASA Engineering Group.