صفحه اول | FOUNDA MATE | ETABS MATE |  دانلود  | فعالسازی نرم افزار |  اخبار  | نظر کاربران | مقالات | دیگر نرم افزارها | پشتیبانی | جستجو | تماس با ما | English

 

 

  قوانین مالکیت و شرایط استفاده از نرم افزارهای گروه مهندسین فراسا


     آنچه در زیر آمده است یک توافق نامه بین شما بعنوان خریدار و استفاده کننده از نرم افزار و گروه مهندسین فراسا بعنوان مالک و تولید کننده نرم افزار میباشد. توجه فرمایید که نصب نرم افزار و یا ارسال فرم درخواست فعالسازی نرم افزار به منزله قبول کلیه بندهای این توافقنامه از سوی شما میباشد، بنابراین قبل از نصب نرم افزار کلیه بندهای این توافق نامه را مطالعه و درصورت قبول تمامی بندها نسبت به نصب و ارسال فرم فعالسازی نرم افزار اقدام فرمایید.

1- این نرم افزار متعلق به گروه مهندسین فراسا میباشد و کلیه حقوق معنوی و مادی نرم افزار طی شماره ثبت 10/1000  و شماره شناسنامه 032638-04338-8 از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز شماره شناسایی 204933 از شورای عالی انفورماتیک کشور تحت پوشش قانون "حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم افزارهای رایانه ای" مصوب 1379/10/4 مجلس شورای اسلامی و بخش چهار آیین نامه اجرایی قانون مذکور، میباشد و هرگونه کپی برداری و یا استفاده غیر مجاز از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.

2- این محصول یک نرم افزار رایانه ای میباشد و شما مجاز هستید از نرم افزار خریداری شده تنها روی یک سخت افزار استفاده نمایید.

3- نرم افزار بدون هیچگونه ضمانتی همانگونه که هست ارایه میگردد و با اینکه تمام سعی گروه مهندسین فراسا ارائه نرم افزارهایی کم نقص میباشد، اما همانند تمامی شرکتهای بزرگ بین المللی، گروه مهندسین فراسا و مالکان نرم افزار هیچگونه مسئولیتی در خصوص نتایج نرم افزار را نمی پذیرد و مسئولیت صحت و سقم تمامی نقشه ها، جداول، اعداد، ترسیمات، محاسبات و یا هر خروجی دیگر نرم افزار کاملا بر عهده استفاده کننده از نرم افزار میباشد.

4- کاربر نرم افزار و یا مهندس محاسب پروژه میبایست بر مقررات ملی ساختمان کشور اشراف کامل داشته باشد و قبل از انتشار خروجیها، میبایست تمامی جزییات، محاسبات و ترسیمات تولید شده توسط نرم افزار را کنترل نماید و پس از اطمینان از انطباق تمامی جزییات، نقشه ها، محاسبات، اعداد، جداول، جزییات و یا هرگونه خروجی تولید شده توسط نرم افزار با مقررات ملی کشور، اقدام به انتشار خروجیهای تولید شده توسط نرم افزار بنماید و نهایتا مسئولیت کامل صحت محاسبات، جزییات، اعداد، جداول، نقشه ها و یا هرگونه خروجی تولید شده توسط نرم افزار و نیز انطباق آنها با مقررات ملی کشور، کاملا بر عهده استفاده کننده از نرم افزار میباشد.

5- کاربران باید راهنمای استفاده از نرم افزار و مقالاتی که در سایت ارائه میگردد را مطالعه نماید و با نقاط قوت و ضعف نرم افزار آشنا باشد.

6- هرچند سعی شده ضواط آیین نامه ای مربوط به قسمت ترسیم در نرم افزار کنترل شود، اما مسئولیت آن به عهده کاربر و یا مهندس محاسب پروژه می باشد و شایسته است مهندس محاسب با دانش و قضاوت مهندسی خود تمامی موارد را کنترل نماید.

7- این محصول یک نرم افزار ملی و ثبت شده می باشد، و هرگونه کپی برداری و استفاده غیر معمول به هر طریقی خلاف قوانین ملی میباشد.

8- استفاده از نرم افزار خریداری شده روی سخت افزاری که در هنگام خرید روی آن رجیستر شده است، محدودیت زمانی ندارد و با تعویض ویندوز غیرفعال نخواهد شد.

9- مشخصات فردی و سیستمی شما در نسخه ای از نرم افزار که در اختیار شما میباشد، درج می گردد. درصورت استفاده غیر مجاز، متقاضی مشمول قانون حمایت از نرم افزار های ملی قرار خواهد گرفت.

10- خريد يک نسخه از نرم افزار به مفهوم مالکيت امتياز آن نيست؛ بلکه خريدار فقط مجاز مي‏باشد از نرم افزار استفاده نماید و حق فروش، واگذاری، اجاره ویا بازگرداندن نسخه خریداری شده خود را ندارد. همچنین پس از خرید، برگشت وجه فعالسازی امکانپذیر نخواهد بود و خریدار قبل از واریز وجه میبایست از تصمیم خود برای خرید و فعالسازی نرم افزار روی کامپیوتر مورد نظر خود اطمینان حاصل یابد.

11- استفاده از نرم افزار بصورت تجاری و یا برای افرادی غیر از شخص خریدار، تنها با کسب اجازه رسمی از گروه مهندسین فراسا و مالکین اثر امکانپذیر میباشد.

12- در صورتی که، نیاز به تعویض رایانه و یا قطعات سخت افزاری آن داشته باشید، می توانید با هماهنگی با گروه مهندسین فراسا و پرداخت هزینه انتقال، نرم افزار را با غیر فعال کردن در سیستم قبلی، در سخت افزار جدید خود فعال نمایید.

13- مدت زمان مسئولیت و خدمات گروه مهندسین فراسا و یا مالکان اثر برای نرم افزار خریداری شده، سه سال میباشد. البته نرم افزار پس از گذشت این دوره نیز روی مجموعه سخت افزار خریداری شده غیرفعال نخواهد شد و بدون هیچگونه محدودیت زمانی همچنان فعال باقی خواهد ماند.

14- بمدت یکسال از زمان خرید نرم افزار، آپدیتهای نرم افزار بصورت رایگان در اختیار کاربران گرامی قرار خواهد گرفت و پس از گذشت یکسال این حق برای گروه مهندسین فراسا محفوظ خواهد بود که با توجه به زمان و هزینه ای که برای تولید هر بروز رسانی صرف شده است، هزینه ای را بابت در اختیار گذاشتن آپدیتهای جدید ویا ارایه نسخه کاملتر، از کاربران نرم افزار دریافت نماید.

15- برای آگاهی از قابلیتهای نرم افزار، نسخه نمایشی و نیز نمونه نقشه های تولید شده توسط نرم افزار در سایت موجود میباشد. خریدار موظف است قبل از تهیه نرم افزار تمامی موارد مورد نظر خود را کنترل نماید و سپس اقدام به خرید و فعالسازی نرم افزار بنماید. در صورت خرید نرم افزار هیچگونه استرداد وجه و یا لغو خرید صورت نخواهد پذیرفت، چرا که نسخه خریداری شده، منحصرا برای خریدار تولید و ارسال گردیده است.

استفاده شما از هر نرم افزاری که توسط گروه مهندسین فراسا تولید شده است تنها بر اساس تأیید شماست که این توافق نامه را خوانده اید ، آن را درک کرده اید و می پذیرید که به شرایط و ضوابط آن متعهد باشید. شما همچنین موافقت می کنید که این بیانیه کامل و انحصاری، توافق نامه اصلی بین شما و گروه مهندسین فراسا  است که جایگزین کلیه پیشنهادات یا توافق های قبلی شفاهی یا کتبی، و یا سایر ارتباطات بین شما و گروه مهندسین فراسا در رابطه با موضوع این توافق نامه میباشد.

 

 

 

 

 


  FARASA Engineering Group Logo

   farasaeg.ir is a registered trademark of FARASA Engineering Group.
 
 © 2012 - 2024  FARASA Engineering Group.   All Rights Reserved.

 

www.FARASAEG.ir