صفحه اول | FOUNDA MATE | ETABS MATE |  دانلود  | فعالسازی نرم افزار |  اخبار  | نظر کاربران | مقالات | دیگر نرم افزارها | پشتیبانی | جستجو | تماس با ما | English

SPRING FESTIVAL

 

جشنواره عیدانه فروش ویژه محصولات گروه مهندسین فراسا

خریداران محترمی که در جشنواره عیدانه اقدام به خرید پکیج حرفه ای نرم افزارهای ETABS MATE + FOUNDA MATE بنمایند، علاوه بر تخفیف 50 درصدی خرید این پکیج، نرم افزار NICA Engineering Evaluator را نیز بعنوان هدیه جشنواره دریافت خواهند نمود.

 

فروش ویژه عیدانه پکیج حرفه ای NICA + ETABS MATE + FOUNDA MATE


در این جشنواره مهندسین گرامی میتوانند این پکیج حرفه ای را با پنجاه درصد تخفیف خریداری نمایند و علاوه بر آن نرم افزار نیکا را نیر بصورت هدیه دریافت نمایند.

  قیمت پکیج ETABS MATE + FOUNDA MATE حرفه‌ای: [180,000,000]  90,000,000 ریال
  نرم افزار نیکا:  [10,000,000]  بصورت هدیه تقدیم خواهد شد.

لطفا برای خرید این پکیج در فرم ثبت نام آیتم خرید هر سه نرم افزار را انتخاب نمایید و لایسنس هر سه نرم افزار را در فرم مرقوم بفرمایید.

توجه:
این پکیج ویژه، شامل نرم‌افزارهای ETABS MATE و FOUNDA MATE با تمامی ابزارهای حرفه‌ای درج شده در آیتمهای زیرین میباشد.

فروش ویژه نرم‌افزار ETABS MATE

ETABS MATE - Concrete Detailing Software

ETABS MATE نرم‌افزار حرفه‌ای، قدرتمند، هوشمند و بسیار سریع طراحی جزئیات آرماتوربندی، متره و ترسیم خودکار نقشه‌های اجرایی سازه‌های بتنی شامل ماژولهای پیشرفته دیتیل کننده جزییات تیر، ستون و دیوارهای برشی

  قیمت نرم افزار با تخفیف فروش ویژه: [120,000,000]  75,000,000 ریال


توجه:
این بسته نرم افزاری شامل ابزارهای حرفه‌ای دیتیلینگ ستونها، دیتیلیگ تیرها بصورت پروفایل طولی و عرضی، دیتلینگ پیشرفته تیرها در پلان، دیتیلینگ پیشرفته دیوارهای برشی بصورت نما و مقطع دیوار، ارایه لیستوفرهای بسیار دقیق طبقاتی و کلی سازه و بسیاری امکانات حرفه‌ای دیگر میباشد و هیچ محدودیتی در تعداد طبقات یا تعداد المانها و مساحت پرژه ندارد و با تمامی نسخه‌های ایتبس یعنی ETABS 19 ،ETABS 18 ،ETABS 17 ،ETABS 16 ،ETABS 15 ،ETABS 13 ،ETABS 9 و ETABS 20 سازگار میباشد.

فروش ویژه نسخه جدید نرم‌افزار FOUNDA MATE

FOUNDA MATE Foundation Slab Detailing Software

FOUNDA MATE نرم‌افزار حرفه‌ای، قدرتمند، هوشمند و بسیار سریع طراحی جزئیات آرماتوربندی، متره و ترسیم خودکار نقشه‌های اجرایی دالهای بتنی و فونداسیون

  قیمت نرم افزار با تخفیف فروش ویژه:  [60,000,000]  40,000,000 ریالتوجه:
این بسته نرم افزاری بدون هیچگونه محدودیتی شامل ابزارهای حرفه‌ای دیتیلینگ فونداسیون و دالهای بتنی میباشد و با تمامی نسخه‌های  نرم افزار سیف از جمله SAFE 20, SAFE 16, SAFE 14, SAFE 12, SAFE 8 سازگار میباشد و همچنین قابلیت هوشمند بهینه سازی اقتصادی طراحی جزییات میلگردهای تقویت، براساس شکل دیاگرام فولاد را نیز دارا میباشد.

فروش ویژه نرم افزار NICA Engineering Evaluator


NICA Engineering Evaluator مجموعه ای حرفه‌ای از ابزارهای مفید مهندسی، طراحی، ریاضی و محاسباتی در قالب یک ماشین حساب مهندسی بسیار زیبا و کاربردی با قابلیتهای ویژه.


  قیمت نرم افزار با تخفیف فروش ویژه :  [10,000,000]  6,000,000 ریال

 

 

نحوه پرداخت هزینه فعالسازی:

هزینه فعالسازی نرم افزار طبق جدول بالا میبایست به شماره کارت زیر واریز گردد و سپس اطلاعات پرداخت در فرم فعالسازی نرم افزار وارد گردد.


   شماره کارت:  1603 - 6195 - 1211 - 6274
   بانک: اقتصاد نوین
   بنام: محمد مهدی اسلامیزاده

 

 

گروه مهندسین فراسا براین اعتقاد است که بهترین تبلیغ برای هر محصول خصوصا یک محصول علمی و کاربردی، کیفیت آن و تعداد مصرف کنندگان راضی از آن میباشد. از اینرو گروه مهندسین فراسا تمام تلاش خود را بر ارتقای سطح کیفی نرم افزار و نه هیاهوهای تبلیغاتی، متمرکز گردانیده است و تخفیفهای ویژه درنظر گرفته شده برای فعالسازی نرم افزار در این مرحله، تنها بدلیل افزایش تعداد کاربران راضی از کیفیت نرم افزار میباشد که بعد از استفاده، آنرا به دیگر مهندسان نیز توصیه مینمایند. همچنین علاوه بر تخفیفات در نظر گرفته شده، خریدارانی که در دوره فروش ویژه اقدام به فعالسازی نرم افزار خود بنمایند، آپدیتهای نرم افزار را نیز بصورت رایگان دریافت خواهند نمود.


نحوه فعالسازی نرم افزار:


     پس از دانلود نرم افزار و نصب آن برروی کامپیوتر مورد نظر، نسخه آزمایشی نرم افزار بروی کامپیوتر شما فعال خواهد شد. در این حالت میتوانید قابلیتهای نرم افزار را توسط باز کردن فایل Demo Sample مشاهده نمایید و به ارزیابی عملکرد قسمتهای مختلف نرم افزار بپردازید. در صورت رضایت از عملکرد نرم افزار و تمایل به فعالسازی کلیه توابع و تبدیل آن به نسخه کامل، میبایست نرم افزار خود را رجیستر نمایید. برای رجیستر کردن نرم افزار میبایست یک کد فعالسازی یا Activation Code خریداری گردد.

توجه داشته باشید که License ID نرم افزار برای هر کامپیوتر منحصر به فرد است و با نصب مجدد یا ارتقاء ویندوز و یا فرمت نمودن کامپیوتر تغییر نخواهد کرد. به عبارت دیگر در صورتی که ویندوز خود را دوباره نصب نمایید و یا کامپیوتر خود را فرمت نمایید هیچ مشکلی نخواهید داشت و با همان کد فعالسازی قبلی میتوانید از نرم افزار خود استفاده نمایید و احتیاجی به خرید مجدد کد فعالسازی نخواهید داشت. بنابراین ابتدا فایل نصب نرم افزار را از طریق همین وب سایت دانلود نمایید و آن را روی کامپیوتر مورد نظر خود نصب نمایید و سپس به فعالسازی نرم افزار اقدام فرمایید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی رجیستر کردن نرم افزار و تکمیل فرم فعالسازی از لینک زیر استفاده نمایید:
 

ثبت نام و خرید Activation Code نرم افزار


 

 
   WARNING


توجه:
کلیه حقوق معنوی و مادی نرم افزار طی شماره ثبت 10/1000
 و شماره شناسنامه 032638-04338-8 از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز شماره شناسایی 204933 شورای عالی انفورماتیک کشور تحت پوشش قانون "حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم افزارهای رایانه ای" مصوب 1379/10/4 مجلس شورای اسلامی و بخش چهار آیین نامه اجرایی قانون مذکور، میباشد و هرگونه کپی برداری و یا استفاده غیر مجاز از آن پیگرد قانونی خواهد داشت. مشاهده اسناد مربوطه و اطلاعات بیشتر...

 

 

 


 

 


  FARASA Engineering Group Logo

    © 2012 - 2023  FARASA Engineering Group.   All Rights Reserved.
    farasaeg.ir is a registered trademark of FARASA Engineering Group.